X

برند بی کول – be cool

برند بی کول – be cool

be cool یک برند جوان است که توسط جوانان و برای آدم های جوان ایجاد شده است. این برند متعهد است که تعادل بین طراحی ، ویژگی ها و قیمت محصولات را تضمین می کند. محصولی شهری ، مدرن و ساده که زندگی روزمره را برای والدین فعال ,که خواهان بهترین ها برای نوزادان خود هستند ، کمی ساده تر می کند.

گالری برند

توضیحات برند

be Cool یک برند جوان است که توسط جوانان و برای آدم های جوان ایجاد شده است. این برند متعهد است که تعادل بین طراحی ، ویژگی ها و قیمت محصولات را تضمین می کند. محصولی شهری ، مدرن و ساده که زندگی روزمره را برای والدین فعال, که خواهان بهترین ها برای نوزادان خود هستند ، کمی ساده تر می کند.

be Cool  مجموعه محصولاتی را با قیمت قابل دسترسی ارائه می دهد اما همچنان اصالت ، طراحی و ویژگی های یک محصول با کیفیت برتر را حفظ می کند. از نظر رنگ و مدل ، دامنه محصول هر ساله به روز می شود و افزایش می یابد ، بنابراین همیشه روند رو به رشد دارد.

خوش بینی

چند بار شنیده اید که خوش بینی عفونی و مضر است؟ be Cool شرکتی است که توسط تیمی جوان ، پویا و مثبت تشکیل شده است. ما دوست داریم با ایجاد محصولی متفاوت و رقابتی ، این خوش بینی را گسترش دهیم.

شخصیت

ما خود را “مبارز” توصیف می کنیم. ما دوست داریم فکر کنیم همیشه چیزی وجود دارد که می توانیم آن را بهتر کنیم و چیزهای زیادی برای ارائه داریم.

کیفیت

ترکیب یک طرح خوب با کیفیت خوب و همه آنها با قیمت مناسب آسان نیست. ما در be Cool همیشه راهی برای تولید محصولات کاربردی پیدا می کنیم که پاسخگوی نیازهای مشتریانمان باشد.

عملکرد

محصولات ما کاربردی هستند. آنها نیازهای کودکان و والدینشان را کاملا برآورده می کنند.

ایمنی

ما از همان ابتدا فهمیدیم که ایمنی باید برای همه افراد فراهم باشد. به همین دلیل است که ما با تحقیق و طراحی مناسب، یک کالسکه با کیفیت، ایمن و راحت را  ارائه میکنیم.

آدرس وب سایت

۰۲۱۲۲۹۲۲۶۹۶ :تلفن

آدرس: تهران – بلوار میرداماد – خیابان شمس تبریزی شمالی – پلاک ۱۴ – واحد ۳

  • insta
  • aparat

تمامی حقوق متعلق به تکین ایده نوآوران می باشد